Karma

dla gołębi

Karma dla gołębi

Oferujemy karmę dla gołębi własnej produkcji, która dzięki starannie dobranym ziarnom pochodzących z naturalnych, lokalnych upraw jest najodpowiedniejszym składnikiem diety gołębi.

Odpowiednio zbilansowana dieta, jaką oferujemy, przyczynia się nie tylko do poprawy ich kondycji fizycznej i sprawności, ale także wydłuża życie gołębi.

Dla pasjonatów hodowli tych pięknych ptaków zdajemy sobie doskonale sprawę, jak kluczowe jest dostarczanie im karmy o najwyższej jakości. Nasze mieszanki ziaren zostały starannie dobrane, aby sprostać różnym potrzebom gołębi w zależności od pory roku czy okresu życiowego. Bez względu na to, czy zajmujesz się hodowlą w okresie od wiosny do jesieni, dbasz o młode gołębie, czy też zależy Ci na odpowiedniej diecie podczas okresu rozpłodowego, w naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązania.

U nas znajdziesz karmę idealną dla Twoich gołębi. Możesz być pewien, że nasze produkty opierają się na solidnym doświadczeniu oraz starannej selekcji najwyższej jakości składników. Dla nas priorytetem jest dostarczanie karmy, która przyniesie satysfakcję zarówno hodowcy, jak i samym gołębiom.

Co nas wyróżnia?

Najwyższa Jakość
Surowców

Naturalność
Bez Kompromisów

Bogactwo Składników
Odżywczych

Produkujemy i sprzedajemy karmę dla gołębi klasy premium:

Karma dla gołębi BK (bez kukurydzy)

Karma dla gołębi RL (karma rozpłodowa)

Karma dla gołębi SE (karma sezonowa)

Gołąb

Producent karmy dla gołębi

Kaszarnia Florczyk od wielu lat zajmuje się skupem i sprzedażą różnego rodzaju zbóż oraz produkcją kasz.

Dzięki temu posiadamy stały dostęp do najlepszej jakości nasion, z których produkujemy karmy dla gołębi jakości premium.

Stosowanie dobrej jakości karmy dla gołębi ma kluczowe znaczenie dla ogólnej kondycji, zdrowia i osiągnięć tych ptaków. Dostarczanie im odpowiednich składników odżywczych to inwestycja w ich długoterminowe zdrowie i wydajność.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?